x

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi!

+48 61 670 66 92

zamowienia@nowela.pl

Infolinia czynna od
Poniedziałku do Piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

Kategorie

Wydawcy

Guadalingo A2

produkt wirtualny
Guadalingo A2

Editorial Edinumen

2016

9788498489743

Status: Na zamówienie

  Pobierz instrukcje obsługi  

Po złożeniu zamówienia klient otrzyma kod do wykorzystania na platformie ELEteca ważny przez 12 miesięcy od momentu aktywacji.

Wysyłka kodu drogą mailową nastąpi w ciągu 2 dni roboczych od momentu zakupu.

cena detaliczna:
75,00 zł
cena internetowa:

71,25 zł

Nowa wersja Guadalingo dla poziomu A2 ze znaczącymi ulepszeniami technicznymi i przeglądem całej zawartości!

Najlepszym sposobem na nauczenie się języka jest obcowanie z nim na co dzień. Teraz możesz zrobić to wirtualnie dzięki pierwszej grze do nauki hiszpańskiego, która umożliwi Ci całkowite zanurzenie się w nim. Przekonaj się sam!

Nauka poprzez zabawę

Zabawa to najprostszy i najbardziej wyrafinowany sposób na naukę. Włączając elementy gry, rozgrywkę i dynamikę, można wzbogacić doświadczenie nauki w klasie i poza nią. Guadalingo łączy wszystkie te aspekty w celu poprawy motywacji i zachowań społecznych ucznia - im więcej i efektywniej się uczy, tym więcej przyjemności i pozytywnych wrażeń czerpie z tego doświadczenia.

Uczeń może stworzyć i spersonalizować swojego awatara, odblokować dostęp do nowych treści, zdobywać nagrody, dawać prezenty, remontować swój dom, odwiedzać przyjaciół i cieszyć się wolnym czasem, równocześnie posługując się językiem obcym.

Nauka przez doświadczenia

Guadalingo wzmacnia wrażenie zanurzenia w języku i odtwarza codzienne sytuacje z krajów hiszpańskojęzycznych. Korzystając z Dziennika nauki w grze, uczniowie muszą pomyślnie ukończyć misje, które naśladują prawdziwe życie, a różnorodność zadań pomaga rozwijać jednocześnie wszystkie umiejętności językowe. Postępy ucznia i nowe słownictwo są zapisywane.

Platforma edukacyjna dla nauczycieli

Nauczyciel może tworzyć przestrzeń do nauki (m.in. opracowywać zadania dotyczące socjalizacji, monitorować postępy uczniów, wykorzystywać własne prezentacje, dokumenty, filmy itp.) za pomocą prostej i intuicyjnej platformy cyfrowej LMS dla szkół, która zapewnia niezbędne narzędzia, by móc korzystać i personalizować elementy gry na lekcjach hiszpańskiego.

Zawartość

Gra Guadalingo jest dostępna dla trzech poziomów (A1, A2, B1), a jej treści można dostosować do dowolnego programu nauczania lub podręcznika. Zostały opracowane zgodnie z CEFR, PCIC i American Council on the Teaching of Foreign Languages. Każdy poziom zawiera 25 niezależnych od siebie misji.

Spis treści i misje dla poziomu A2
Produkty powiązane