x

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi!

+48 61 670 66 92

zamowienia@nowela.pl

Infolinia czynna od
Poniedziałku do Piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

Kategorie

Wydawcy

Gita al mare / In vacanza dai nonni

Edilingua

9789606930416

cena detaliczna:
33,10 zł
cena internetowa:

26,48 zł

Nowy produkt

Status: Niedostępny

Opis
"Raccontimmagini" to seria lektur dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat, która może służyć jako materiał dodatkowy na początkowym etapie nauki języka włoskiego. Składa się z 5 książeczek, odpowiadających poziomowi A1-A1+, zgodnie z ESOKJ. Każdy tom przedstawia dwie ilustrowane historie, uzupełnione o dział z ćwiczeniami i grami językowymi, angażującymi grupę i utrwalającymi słownictwo. Każda historia zawiera nowe słowa, wyrażenia i użyteczne zwroty, przydatne w komunikowaniu się w codziennych sytuacjach. Przewodnik metodyczny oraz ćwiczenia są dostępne na stronie wydawnictwa.

"La gita al mare" opowiada o tym, jak Silvia i Paolo, w towarzystwie swoich rodziców, spędzają dzień nad morzem, poznając przy tym nowych przyjaciół. Historia jest pretekstem do nauki zadawania pytań i udzielania na nie odpowiedzi, porządkowania wydarzeń wg układu chronologicznego, poznawania słów związanych z pobytem nad morzem i w sklepie oraz zabawą na plaży.

"In vacanza dai nonni" opowiada o wakacjach Victora i Alexa, którzy spędzają je w gospodarstwie swoich dziadków. W historii, która jest impulsem do nauki proszenia o pozwolenie, pisania i opowiadania o wydarzeniach z minionego tygodnia, pojawiają się słowa związane z rodziną, zwierzętami, krajobrazem, podróżowaniem pociągiem.
Produkty powiązane