Wydawcy

Dicionario de Ingles-Portugues

Porto Editora LDA

978-972-0-01490-0

9789720050236

Nowość

Status: Ostatnie egzemplarze

Średnia ocen 
0/5   (0)
cena detaliczna:
204,50 zł
cena internetowa:

122,70 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dicionario de Ingles-Portugues został zaprojektowany, aby odpowiedzieć na specyficzne potrzeby uczniów, profesjonalistów i ogółu społeczeństwa zainteresowanych językiem portugalskim/ angielskim.
Ta książka, zawiera ponad 60 000 wpisów, rejestruje obecne i aktualne wykorzystanie, takie jak antywirus, audiobook, B2B, chocotherapy, dumpbin, flexicurity, podcast MP3, a także terminy amerykańskiego angielskiego i brazylijskiego. Ponad 160 000 tłumaczeń jest przedstawionych w przejrzysty sposób, dzięki czemu użytkownik znajdzie nie tylko aktualne i techniczne słownictwo z różnych dziedzin, ale także typowe wyrażenia i wyrażenia codzienne.
Wskazanie głównych przyimków regulowanych czasownikami przyczynia się do prawidłowego użycia języka angielskiego w mowie i piśmie. Zawiera również informacje o charakterze encyklopedycznym i gramatycznym, które przyczyniają się do wzbogacenia i poszerzenia wiedzy leksykalnej użytkownika.
Ta praca zawiera kilka łatwych do wglądu załączników: szablony listów, cyfry, jednostki miary, koniugacja czasowników nieregularnych, nazwy geograficzne i mapy. W bardzo praktycznym formacie zawiera również CD-ROM z elektroniczną wersją słownika. Jest to niewątpliwie cenne narzędzie konsultacyjne i niezbędna pomoc dla każdego, kto chce poprawnie wypowiadać się w języku angielskim. Praca pod redakcją Porto Editora, specjalisty w dziedzinie słowników.


Produkty powiązane

Katalog: Dicionario de Ingles-Portugues