x

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi!

+48 61 670 66 92

zamowienia@nowela.pl

Infolinia czynna od
Poniedziałku do Piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

Kategorie

Wydawcy

Cronometro nivel C2 książka

Editorial Edinumen

2006

978-84-98483-15-4

9788498484151

cena detaliczna:
132,00 zł
cena internetowa:

112,20 zł

Nowy produkt

Status: Ostatnie egzemplarze

Opis
OPIS SERII:
Seria podręczników, które w sposób kompleksowy przygotowują do egzaminu umożliwiającego otrzymanie certyfikatu D.E.L.E. na poziomie intermedio i superior. Ich autorami są profesorowie Instytutu Cervantesa w Warszawie.

Każdy z podręczników zawiera ćwiczenia przygotowujące do egzaminu oraz wskazówki, jak analizować osiągnięte rezultaty. El Cronómetro zawiera również liczne informacje na temat egzaminu oraz wiele rad, jak go zdać.

Przygotowanie do egzaminu w serii El Cronómetro odbywa się poprzez:

ćwiczenia, które możliwie najwierniej odzwierciedlają ćwiczenia egzaminacyjne, dzięki nim uczeń poznaje aktualny model egzaminu oraz przyswaja strategie i techniki jego zdawania; położenie dużego nacisku na kontrolę czasu podczas wykonywania ćwiczeń – autorzy uwzględnili ten aspekt (stąd też tytuł książki) zdając sobie sprawę, iż czynnik czasowy jest jednym z tych, które wpływają na pomyślny wynik egzaminu; poszerzenie słownictwa o około 600 słów, wybranych na podstawie opisu egzaminu stworzonego przez Instytut Cervantesa; każdy rozdział - sekcja zawiera ćwiczenia wszystkich części egzaminu, a na końcu podręcznika znajduje się kompletny model egzaminu; do książki dołączona jest płyta CD zawierająca nagrania niezbędne do ćwiczenia rozumienia ze słuchu; książki zawierają wszystkie niezbędne do zdania egzaminu D.E.L.E. intermedio i superior „klucze”: praktyczne rady, informacje na temat przebiegu egzaminu, instrukcje jak go zdawać, opinie osób, które już go zdawały, kompletny model egzaminu wraz z odpowiedziami i ich analizą, porady jak można poszerzyć przygotowania; w każdej książce ćwiczone są wszystkie kompetencje językowe, których opanowanie sprawdzane jest podczas egzaminu.
Produkty powiązane